TWORZENIE STRON WWW

Profesjonalnie przygotowana strona internetowa może stać się nie tylko wizytówką twojej firmy, ale przysłużyć się promocji twojego biznesu, zwiększyć sprzedaż czy poprawić komunikację z klientami. Dziś strony internetowe stają się fundamentalnym narzędziem, którego potrzebuje każda firma bez względu na swój rozmiar.

Aby strona internetowa była skuteczna musi być ona funkcjonalna, o co zadba nasz zespół. Dzięki połączeniu doświadczenia nabytemu przy realizacji wielu projektów SEO/SEM strony www dostarczane przez nas są zorientowane na maksymalizację konwersji oraz w pełni zoptymalizowane pod wyszukiwarki.

Tworzenie stron www to proces:

1 2 3 4 5 6

Zbieranie wymagań

Darmowe konsulatacje dadzą nam możliwość poznania Ciebie, twoich pasji i tego w jakim kierunku chcesz by pędził Twój biznes.

Dokłandie omówimy wszystkie aspekty twojej działalnosci i wspólnie dostarczymy Ci specyfikację maszyny która spełni Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami

Makietowanie

Zbudujemy makietę twojej strony byś mógł przetestować jej działanie i szybko zmienić nieodpowiadajace Ci elementy. Bez zbędnych kolorów i rozpraszaczy.

Jeżeli spodooba ci się taki układ informacji i sposób jej interakcji z Twoimi użytkownikami będziemy mogli przejść do kolejnego etapu

Design

Nasz Team przygotuje szate graficzną dla Twojej strony. Dobierzemy kolory i zdjęcia tak by odpowiadały wizerunkowi Twojej firmy i preferencjom Towich użytkowników

Zapewniamy też wsparcie pod względem identyfikacji wizualnej po za stronż internetową. Jeżeli nie masz jeszcze Logo albo wizytówek chętnie Ci pomożemy

Kodowanie

Na tym etapie wiemy już jak strona ma działać i wygladać. Czas na zakodowanie jej.

Nasi programiści dopasują stronę do wymogów obecnych urządzęń i przeglądarek. Bedzie działać równie dobrze zarówno na Telefonie jak i laptopie.

START

Pokażemy twoją stronę światu. Kiedy już wystartujemy będziemyy nadal wspierać Cię w zarządzaniu Twoim serwisem.

Pitstop

Teraz kiedy już masz świetną stronę internetową chcemy by nadal była na czele peletonu. Nasi eksperci zawsze chętnie wesprą Cie w razie ewentualnych zmian czy nowych pomysłów

Korzystając z innych naszych usług pomożemy Ci znaleźć się na szczycie list wyszukiwania i trafić do jak najwiekszej liczby klientów dzięki kapmaniom reklamowym.

Korzyści naszych projektów

Nowoczesność

Dbamy o to by nasze projekty nadążały za współczesnymi trendami.

Wysoka jakość

Performance strony to nasz konik. Dbamy o to by strony ładowały i działały jak najszybciej co dziś miewa wpływ na konwersję nawet w 70 procentach.

Pozycjonowanie

Kod strony oraz jego struktura jest bardzo istotna dla robotów wyszukiwarek. Oddawane projekty od razu są w pełny zoptymalizowane pod wyszukiwarki.

Konwersja

Nie zapominamy o najważniejszym ! Zawsze pamiętamy aby przeanalizować każdy projekt pod względem konwersji klienta i maksymalizować zyski nawet o 330%.

AdWords i Analytics

Na życzenie klienta do każdej strony wdrożymy pełną analitykę wraz z konfiguracją oraz zaprojektujemy profesjonalną kampanię AdWords wraz z kuponem promocyjnym na kwotę 600zł.

Zatrudnij Profesjonalistów

Wypełnij formularz

Nazywam się Dysponuję stroną www:
Prosze o ofertę:na adres e-mail: , pytania proszę kierować pod nr
PS.