Pozycjonowanie Stron Internetowych

97% użytkowników Internetu korzysta z wyszukiwarki Google. Bez odpowiedniego zarządzania procesem pozycjonowania twoja witryna nie będzie widoczna wśród tysięcy innych.

Zadbamy, aby to twoja witryna znalazła się na szczycie.

Produkty

Optymalizacja strony

Wykorzystaj potencjał wyszukiwarki i wyświetlaj swoje reklamy w czasie i w miejscu, w którym Internauci szukają usług lub produktów takich jak Twoje!

pozycjonowanie long tail

Dzięki sieci reklamowej Google Ads, w której skład wchodzą setki tysięcy witryn internetowych możesz emitować swoje reklamy na ogromną skalę.

link building

Dzięki usłudze Google Merchant Center możesz prezentować oferowane przez siebie produkty bezpośrednio w wynikach wyszukiwania Google.

pozycjonowanie lokalne

Stosując remarketing możesz docierać z przekazem reklamowym do wszystkich osób, które odwiedziły wcześniej Twoją witrynę.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Ogromny zasięg serwisu sprawia, że jest to doskonałe narzędzie marketingu internetowego. Wykorzystaj ten potencjał i dodaj reklamę TrueView.
Wykorzystaj stale rosnący potencjał drzemiący w urządzeniach mobilnych. Wyświetlaj reklamy, które skutecznie zwiększą Twoje przychody!

Zaopiekujemy się

ZOPTYMALIZUJEMY TREŚCI

W wyniku szczegółowej analizy serwisu pod kątem dopasowania do wymagań wyszukiwarek powstaje dokument opisujący zalecane zmiany.

USPRAWNIMY KOD STRONY

Odpowiednie modyfikacje pozwalają serwisowi skutecznie konkurować o najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania.

ZATANKUJEMY LINKAMI

Link building (tworzenie linków przychodzących) to ważna część pracy dla całego procesu pozycjonowania.

Dlaczego

Większy RUCH => sprzedaż

Czy jest coś lepszego dla twojej witryny niż zwiększenie liczby odwiedzin? Najwyższe pozycje wyników wyszukiwania gwarantują większą liczbę wyświetleń i kliknięć a co za tym i idzie i konwersji.

NISKI KOSZT

W stosunku do innych narzędzi marketingowych, pozycjonowanie jest jedną z najbardziej opłacalnych strategii długoterminowych.

ZWROT Z INWESTYCJI

Ciekawi cię, czy zainwestowane pieniądze przyniosły zamierzone efekty? Bieżące raportowanie wyników, zapewni Ci kontrolę nad efektywnością kosztową.

BUDOWANIE MARKI

Znajdujące się na najwyższych pozycjach wyszukiwania witryny wywołują pozytywne wrażenie. Bycie na szczycie kojarzy się przecież z byciem najlepszym. Taka pozycja buduje także zaufanie do marki.

Nasi klienci

Dostarczamy wyniki dla wiodących marek

Jakości pilnuje

Szymon Sanecznik

Od 2011 roku zajmuje się tematyką marketingu internetowego. Specjalizuje się w obszarze SEM. Pasjonuję się liczbami, analityką internetową i optymalizacją konwersji.  Szlifowałem fach w najlepszych polskich agencjach SEO/SEM pracując między innymi dla: