Pozycjonowanie sklepów internetowych

Pozycjonowanie szerokie – długi ogon (eng. long tail)

Wybierz pewnego partnera, który sprawnie przeprowadzi Twoją kampanię.  Bądź pewny, że wyprzedzasz innych i  kręcisz najlepsze wyniki.

Konkurencja depcze Ci po piętach i czujesz wyraźnie jej oddech na karku? Spokojna głowa! Mamy skuteczny sposób, aby poprawić dotychczasowe pozycjonowanie Twojej strony i zwiększyć bezpieczny dystans od konkurencji. Mamy nosa do dobrych pomysłów, a także do skutecznego pozycjonowania!

Metoda pozycjonowania long tails (tzw. długi ogon) to specyficzny sposób wykorzystania wielowyrazowych fraz kluczowych, które pozwalają w niezliczonych kombinacjach ułatwić klientom znalezienie Twojej firmy w internetowym gąszczu innych przedsiębiorstw. Szerokie pozycjonowanie jest rekomendowane przede wszystkim dla właścicieli sklepów internetowych czy serwisów contentowych, którzy dzięki dużej zawartości tekstu na witrynach mogą niezwykle skutecznie zbudować pozycję marki na wirtualnym rynku. Opracujemy dla Ciebie strategię i dobierzemy właściwe mechanizmy, co pozwoli na wzbicie się ku prawdziwym gigantom branży. Skoro ogólne frazy zawodzą, to dlaczego by nie spróbować czegoś innego?

Wykorzystanie long tails może okazać się także pomocne dla osób zajmujących się pisaniem blogów. Długie i wielowyrazowe frazy mogą zostać bez problemu przemycone w Twoich tekstach lub poradnikach, które pozwolą w wyczerpujący sposób odpowiedzieć na zadawane w przeglądarce zapytania. Dzięki frazom z długiego ogona zwiększysz wartość przygotowywanych materiałów na bloga, co umożliwi pozyskanie nowych czytelników oraz umocnienie własnego wizerunku wśród dotychczasowej społeczności. Moda na minimalizm być może ma swoje uzasadnienie, ale nie w przypadku pozycjonowania! Koniec na siedzenie z podkulonym ogonem, czas na bezkompromisowe i solidne tworzenie pozycji w sieci!

Czego możesz oczekiwać?

Tylko skuteczne i sprawdzone mechanizmy

Poprawy dotychczasowego pozycjonowania oraz zwiększenia wyszukiwalności Twojej marki

Pojawienia się Twojej usługi lub produktów na pierwszych stronach Google

Zbudowania odpowiedniej przewagi nad konkurencją, która zobaczy jedynie końce ...

Wzrostu zainteresowania, lepszej konwersji, większej liczby odwiedzin, poprawy sprzedaży i nowych klientów

Dlaczego

Wiemy w jaki sposób sprawić, aby klienci czuli potrzebę skorzystania z Twojej firmy

Umiemy wyprowadzić niewielkie biznesy na szerokie wody, co zaskakuje liderów z branży

Nie smakuje nam zjadanie własnych ogonów – stawiamy na oryginalność i brak schematów

Nasi klienci

Dostarczamy wyniki dla wiodących marek

Jakości pilnuje

Szymon Sanecznik

Od 2011 roku zajmuje się tematyką marketingu internetowego. Specjalizuje się w obszarze SEM. Pasjonuję się liczbami, analityką internetową i optymalizacją konwersji.  Szlifowałem fach w najlepszych polskich agencjach SEO/SEM pracując między innymi dla:

Plus-Logo-1
logo_grupa_azoty