Pozycjonowanie lokalne

Wybierz pewnego partnera, który sprawnie przeprowadzi Twoją kampanię.  Bądź pewny, że wyprzedzasz innych i  kręcisz najlepsze wyniki.

Dla niektórych świat to za mało, ale nie każdy musi porywać się na podbój całego globu. Przynajmniej nie w tym momencie! Jeżeli Twoja usługa lub firma działa na mniejszą skalę, a Ty pragniesz skoncentrować się na klientach z najbliższej okolicy, to warto przemyśleć opcję wykorzystania lokalnego pozycjonowania.

Dzięki lokalnemu SEO w Google promocja strony internetowej Twojej firmy zostanie skierowana przede wszystkim do odbiorców z najbliższych rejonów – bez względu na to, czy mowa o dzielnicy, małym bądź dużym mieście, a nawet i całym województwie lub powiecie – pozycjonowanie dzięki właściwiej optymalizacji Google Maps i wykorzystaniu odpowiednich fraz lokalnych zagwarantuje Twojej marce niezbędną rozpoznawalność, co z kolei zwiększy potencjalny ruch, poprawi obroty, a koniec końców wywoła prawdziwy uśmiech na twarzy. Gdy pomyślisz o dotychczasowych reklamach, to z pewnością zaczniesz się śmiać z ich nieskuteczności.

Wciąż masz problem z podjęciem decyzji? Może więc warto zastanowić się, dlaczego konkurencja jest nadal o co najmniej jeden krok przed Tobą? Próba nie strzelba, a dopóki nie spróbujesz, to z pewnością się nie przekonasz! Może czas darować sobie kolorowe neony i tony ulotek, sięgnąć po narzędzia online? Jeżeli chcesz odpowiedzi, to dajemy Ci jedną z nich – lokalne pozycjonowanie z naszym zespołem pozwoli prawidłowo wybić się na tle konkurencji z okolicy, która z biegiem czasu zacznie zwijać obserwując naszą robotę. Tą natomiast wykonujemy z maksymalną precyzją, sercem i pełnym zaangażowaniem.

Czego możesz oczekiwać?

Zwiększenia zainteresowania i rozpoznawalności marki na lokalnym obszarze

Właściwej optymalizacji map Google przy użyciu skutecznych technik.

Pomocy we wzroście sprzedaży oferowanych usług lub produktów

Zwiększenia dochodów i płynnego rozwoju własnego przedsiębiorstwa

Dlaczego

Wiemy jak dobrać rozmach pozycjonowania pod rodzaj prowadzonej działalności

Umiemy zbudować solidny wizerunek firmy w obrębie lokalnej społeczności

Bazujemy na zdobytej wiedzy i własnym doświadczeniu z wieloletniej praktyki

Nasi klienci

Dostarczamy wyniki dla wiodących marek

Jakości pilnuje

Szymon Sanecznik

Od 2011 roku zajmuje się tematyką marketingu internetowego. Specjalizuje się w obszarze SEM. Pasjonuję się liczbami, analityką internetową i optymalizacją konwersji.  Szlifowałem fach w najlepszych polskich agencjach SEO/SEM pracując między innymi dla:

Plus-Logo-1
logo_grupa_azoty