Optymalizacja strony docelowej

Wybierz pewnego partnera, który sprawnie przeprowadzi Twoją kampanię.  Bądź pewny, że wyprzedzasz innych i  kręcisz najlepsze wyniki.

Witryna w sieci to Twoja wirtualna wizytówka. Prezentowany przez nią poziom świadczy o jej właścicielu, jego biznesie, a także komunikuje podejście firmy do konsumenta. Zastanów się. Czy byłbyś zadowolony po otrzymaniu od przedstawiciela handlowego pogniecionej wizytówki?

Wielokrotnie powodem braku sprzedaży i kiepskiego ruchu na stronie jest słabo zoptymalizowana strona docelowa. Bez względu na to, czy mówimy o prostym landingu, rozbudowanym sklepie internetowym czy mocno zapisanym blogu – nawet najbardziej oryginalny serwis będzie odpychający dla potencjalnego odwiedzającego z uwagi na kiepską funkcjonalność. Dlatego, zamiast upiększać stronę w kolorowe szlaczki, pakować kolejne gify czy tracić czas na dobranie właściwego połysku czcionki przekaż nam klucze do swojego wirtualnego królestwa. My wygodnie rozgościmy się w panującym tu bałaganie i zrobimy to, co potrafimy najlepiej. A przynajmniej tak nam się wydaje, skoro inni są naprawdę zadowoleni!

Jeżeli już zdecydujesz się na współpracę z nami, to możesz być pewnym kompleksowej optymalizacji Twojej witryny. Z wielką przyjemnością dostosujemy treść oraz kod, dobierzemy właściwe metatagi, a także wykorzystamy odpowiednio przygotowane grafiki. To pozwoli nam na spotęgowanie niezbędnych parametrów każdej strony – jakości, szybkości oraz zawartości. Przeanalizujemy i zoptymalizujemy Twoją stronę pod kątem fraz kluczowych i SEO, właściwie przygotujemy ją do pozycjonowania i oddamy gotową do rozpoczęcia globalnych lub lokalnych działań marketingowych. Niczym prawdziwi kreatorzy mody zadbamy o kreację Twojej witryny i sprawimy, że konkurencja padnie na kolana!

Czego możesz oczekiwać?

Wizualnej i funkcjonalnej optymalizacji Twojej witryny internetowej

Przeanalizowania dotychczasowych problemów i skorygowania ich dla uzyskania potencjalnego celu

Przygotowania strony do rozpoczęcia mobilnych i internetowych kampanii reklamowych

Profesjonalnego odświeżenia lub zbudowania całkowicie nowego wizerunku poprzez witrynę internetową

Dlaczego

Nie mamy w portfolio nieudanych optymalizacji

Przeanalizujemy Twoją stronię pod każdym kątem i nie pominiemy żadnego szczegółu

Poprawimy funkcjonalność Twojego serwisu, co znacząco poprawi wizerunek marki

Nasi klienci

Dostarczamy wyniki dla wiodących marek

Jakości pilnuje

Szymon Sanecznik

Od 2011 roku zajmuje się tematyką marketingu internetowego. Specjalizuje się w obszarze SEM. Pasjonuję się liczbami, analityką internetową i optymalizacją konwersji.  Szlifowałem fach w najlepszych polskich agencjach SEO/SEM pracując między innymi dla:

Plus-Logo-1
logo_grupa_azoty