Reklama YouTube InStream

Wybierz pewnego partnera, który sprawnie przeprowadzi Twoją kampanię.  Bądź pewny, że wyprzedzasz innych i  kręcisz najlepsze wyniki.

Jak wiele osób codziennie przegląda filmy na YouTube? My też nie, ale sądzimy, że liczba ta jest odpowiednio wielka do wygenerowania naprawdę solidnych korzyści dla Twojej marki. Mało tego! To wielka szansa na pozyskanie nowych klientów, którzy do tej pory mogli nie mieć możliwości skorzystania z Twojego produktu lub usługi! Światła, kamera, akcja!

Mianem reklam YouTube InStream określa się wszelkiego rodzaju kampanie promocyjne, które pozwalają w graficzny, tekstowy lub filmowy sposób zakomunikować Twoja usługę bądź produkt podczas oglądania materiałów na witrynie YouTube. Przygotowane przez nas reklamy mogą być emitowane przed właściwym filmem (jako krótki klip) lub pojawić się w formie promowanego i sponsorowanego wyniku wyszukiwania w przeglądarce portalu. Przede wszystkim Twój budżet reklamowy nie zostanie przepalony w imieniu testów i sprawdzania strategii. Bardzo dobrze wiemy jak targetować marketing na YouTube, tak aby niewielkimi kosztami narobić wielkiego szumu! Zapewniamy, że z nami zaoszczędzisz na reklamach!

Reklamy wideo także mogą być kierowane do konkretnej grupy odbiorców! Zależy nam, aby przygotowany materiał promocyjny był właściwie dopasowany do danych demograficznych, lokalizacji geograficznej, zainteresowań czy też tematyki, które w dużym stopniu będą powiązane z Twoją działalnością i potencjalnymi konsumentami. Dodatkowo dobierzemy niezbędne słowa kluczowe, aby zwiększyć prawdopodobieństwo dotarcia klientów do Twojej marki! Zastanawiasz się co się stanie, jeżeli część osób zainteresuje się reklamą lecz nie podejmie działań? Spokojna głowa! Nasze działania remarketingowe na YouTube przyprowadzą zbłąkane owieczki i przekonają, że zwlekanie z czasem na skorzystanie z Twojej usługi było prawdziwym grzechem!

Czego możesz oczekiwać?

Komunikacji własnej firmy na platformie YouTube

Właściwie stargetowanej reklamy, która ułatwi zarabianie dzięki sprzedaży

Maksymalnego wykorzystania potencjału drzemiącego w reklamach video

TrueView In-Stream, Bumper Ads, reklam Display lub Discovery, Masthead, In-Stream Select

Dlaczego

Przygotujemy reklamę o niskim koszcie i to bez strat dla jej jakości!

Dostosujemy materiał promocyjny do celu i modelu biznesowego Twojej firmy

Nie wyrzucimy Twoich pieniędzy w wirtualne błoto – szanujemy otrzymane fundusze reklamowe

Stawiamy przed sobą realne cele i przyziemne wyzwania, nawet jeżeli wydają się nieprawdopodobne do realizacji!

Nasi klienci

Dostarczamy wyniki dla wiodących marek

Jakości pilnuje

Szymon Sanecznik

Od 2011 roku zajmuje się tematyką marketingu internetowego. Specjalizuje się w obszarze SEM. Pasjonuję się liczbami, analityką internetową i optymalizacją konwersji.  Szlifowałem fach w najlepszych polskich agencjach SEO/SEM pracując między innymi dla:

Plus-Logo-1
logo_grupa_azoty