Kampanie
Google Zakupy

Wybierz pewnego partnera, który sprawnie przeprowadzi Twoją kampanię.  Bądź pewny, że wyprzedzasz innych i  kręcisz najlepsze wyniki.

Google wielokrotnie wychodził naprzeciw oczekiwaniom internetowych przedsiębiorców, czego najlepszym dowodem jest wiele ciekawych usług umożliwiających prezentację własnej marki. Jedną z nich jest Google Shopping, który po właściwej konfiguracji może okazać się prawdziwą bronią sprzedażową!

Wprowadzenie produktu lub całego sklepu na strony Google Zakupy stanowi podstawowy sposób na dotarcie do nowych klientów, którym zależy przede wszystkim na czasie i wygodzie. Usługa bazująca na połączeniu formy katalogu produktowego i porównywarki cen pozwala na przygotowanie internautom najlepszych oferty dla wpisanej frazy w wyszukiwarce. Co więcej, Google Shopping podobnie jak w innych przypadkach miejsc związanych z e-commerce umożliwia klientom ocenę zakupów oraz wystawienie opinii na temat sprzedawcy. 

Jako Twój nowy partner gwarantujemy, że produkty zostaną właściwie wprowadzeniem na platformę Google Zakupy. Dobierzemy odpowiednie strategię, skrupulatnie przeanalizujemy mapę kategorii, a koniec końców zajmiemy się integracją witryny Twoje sklepu z Google Shopping. To jedynie kwestia czasu jak obroty zaczną rosnąć, w magazynie zacznie brakować towaru z powodu dużego obrotu, a klienci będą dobijać się o szybszą dostawę. Radzimy już teraz zakasać rękawy do pracy, bo jak rozpoczniemy działania, to nic nie będzie w stanie nas zatrzymać!

Czego możesz oczekiwać?

Zintegrowania Twojego sklepu internetowego z platformą Google Merchant i Shopping

Odpowiedniego zaprezentowania własnego asortymentu na tle konkurencji i właściwie przygotowanej karty produktowej

Pozyskania nowych klientów oraz zwiększenia dotychczasowych wyników sprzedaży w oparciu o założony ROAS

Rozszerzenia zakresu sprzedaży na globalną skalę!

Dlaczego

Wiemy na czym polega skuteczna integracja sklepu z Google Shopping (czyt. to nie tylko podpięcie obu platform ze sobą!)

Sprawimy, że Twoja oferta będzie się wyróżniać na tle konkurencji i będzie najlepszą opcją dla klienta

Potrafimy zaprojektować skuteczną sprzedażowo kartę produktu, co pozwoli na zwiększenie sprzedaży i dotychczasowych obrotów

Każdy z nas przynajmniej raz w życiu zrobił zakupy online i nie otrzymał w paczce legendarnej cegły - na co jeszcze czekasz ?

Nasi klienci

Dostarczamy wyniki dla wiodących marek

Jakości pilnuje

Szymon Sanecznik

Od 2011 roku zajmuje się tematyką marketingu internetowego. Specjalizuje się w obszarze SEM. Pasjonuję się liczbami, analityką internetową i optymalizacją konwersji.  Szlifowałem fach w najlepszych polskich agencjach SEO/SEM pracując między innymi dla:

Plus-Logo-1
logo_grupa_azoty