Kampanie Google Ads dla sklepu internetowego

Oferta dedykowana

Wybierz pewnego partnera, który sprawnie przeprowadzi Twoją kampanię.  Bądź pewny, że wyprzedzasz innych i  kręcisz najlepsze wyniki.

Oferta obejmuje

google shopping

Dedykowany format reklamowy dla sklepów internetowych zawierający elementy porównywarki cenowej. Nasze narzędzia wspierane są przez mechanizmy sztucznej inteligencji (machine learning).

dynamiczne reklamy tekstowe

Klasyczne reklamy tekstowe w Google generowane w oparciu o Twój feed (plik XML) z produktami. Reklamy takie mogą zawierać informacje o aktualnej cenie, promocji, dostępności czy też czasie dostawy. 

optymalizacja konwersji

Dzięki doświadczeniu zdobytym przez lata nabyliśmy wiedzę dot. sprzedaży internetowej i jej maksymalizacji, analityki internetowej i UX. Chętnie dołączymy do Twojego procesu rozwoju i pomożemy obrać prawidłowy kierunek.

Usługi towarzyszące

Google CSS

Tańsze CPC o 20% lub 25% więcej siły nabywczej w kampaniach Google Shopping. Nielimitowana ilość produktów. Już od 85zł netto miesięcznie.

css google

Manager e-commerce

Outsourcuj wybrane procesy związane ze Swoją platformą. Masz plan lub pomysł ale nie masz komu tego przekazać? Staniemy po Twojej stronie, wyszukamy partnerów, wynegocjujemy korzystne warunki i przeprowadzimy zadanie do końca.

web scrapping

inaczej Ekstrakcja Danych to automatyzowany proces pozyskiwania danych ze stron i portali. Możemy to wykorzystać do budowania bazy produktowej Twojego sklepu, pobierania stanów magazynowych lub monitorowania konkurencji.

Pomożemy ci

SZYBKO

wyświetlać Twoją stornę w Google na odpowiednich pozycjach.

TRAFNIE

określić kim są Twoi klienci i dobrać odpowiednio ustawienia pod realizację Twojego Celu.

LOGICZNIE

wyciągnąć wnioski z dokonanych analiz i zmaksymalizować korzyści płynące z działań.

Dlaczego

SKUTECZNOŚĆ

92% klientów zarejestrowało znaczący wzrost rentowności oraz zwiększenie wolumenu sprzedaży z budżetów przeznaczanych na promocję w wyszukiwarkach.

TRANSPARENTNOŚĆ

Wiesz za co płacisz. Wszystkie dane dot. kampanii i użytkowników w tym także koszty umożliwia podejmować świadome wspólne decyzje.

Wynagrodzenie

Darmowy projekt kampanii, brak opłaty wstępnej, elastyczne modele współpracy, wynagrodzenie uzależnione od wyniku kampanii.

Nasi klienci

Dostarczamy wyniki dla wiodących marek

Jakości pilnuje

Szymon Sanecznik

Od 2011 roku zajmuje się tematyką marketingu internetowego. Specjalizuje się w obszarze SEM. Pasjonuję się liczbami, analityką internetową i optymalizacją konwersji.  Szlifowałem fach w najlepszych polskich agencjach SEO/SEM pracując między innymi dla: Plus, Grupa Azoty, Allianz, Mc Donald’s.