Sieć Reklamowa Google (GDN)

Wybierz pewnego partnera, który sprawnie przeprowadzi Twoją kampanię.  Bądź pewny, że wyprzedzasz innych i  kręcisz najlepsze wyniki.

Marzysz, aby rozreklamować własną usługę z prawdziwym rozmachem? Wykorzystaj globalneą sieć reklamową Google, która w wielowymiarowy sposób zachęci potencjalnych klientów do zakupów i interakcji z Twoją marką. Wobec tego złaź na ziemię, przygotuj brief, a przede wszystkim postaw na właściwe wsparcie. Dla pewności dodamy, że chodzi o nas!

Wykorzystanie sieci reklamowej stanowi jedną ze strategii marketingowych, która ma na celu zaadaptowanie oraz wykorzystanie innych popularnych kanałów online dla zwiększenia promocji Twoich usług lub produktów. Chcesz zaangażować YouTube? Nie ma problemu! Pragniesz wprowadzić kampanie mailingowe dla platformy Gmail? Zrobimy to lepiej niż myślisz! Jeżeli jednak nie masz pomysłu na przygotowanie takowej kampanii, to bez obaw. Opracujemy niezbędną strategię i przygotujemy odpowiedni plan działań promocyjnych, aby nadchodząca sprzedaż były powodem uśmiechu na Twojej twarzy, a nie zdziwienia i rozczarowania.

W działaniach opieramy się na popularnej koncepcji lejka sprzedażowego. Nic oryginalnego prawda? Sęk w tym, że w naszym przypadku ten lejek jest niezwykle drożny i nie powoduje przestoju. Naszym zadaniem jest właściwe doprowadzenie klientów z różnych obszarów sieci wirtualnej do punktu docelowego, którym są oczywiście zakupy na Twojej stronie. Zapewniamy, że w odpowiedni sposób zwiększymy świadomość nowych konsumentów o Twojej marce, zwiększymy poziom lojalności dotychczasowych klientów, a przede wszystkim przekonamy ich, że dokonali słusznego wyboru. I to bez zbędnych wyrzutów sumienia! Czas na prawdziwe łowy więc pozwól nam zarzucić marketingową sieć już w tym momencie!

Czego możesz oczekiwać?

Aktywizacji i zaangażowania innych platform internetowych w działania reklamowe

Profesjonalnej promocji produktu lub usługi stargetowanej pod pewnego kupującego

Wzrostu rozpoznawalności marki wśród nowych klientów

Maksymalnego wykorzystania potencjału, który drzemie w internecie oraz partnerskich witrynach internetowych

Dlaczego

Potrafimy stworzyć kompatybilną kampanię w sieci reklamowej przy użyciu najbardziej zaawansowanych narzędzi i popularnych witryn.

Materiał reklamowy i sposób komunikacji dobieramy indywidualnie pod usługę oraz grupę odbiorców

Wszyscy oglądamy YouTube i mamy skrzynkę mailową na platformie Gmail

Wiemy jak właściwie wykorzystać koncepcję lejka sprzedażowego dla Twojego sukcesu

Nasi klienci

Dostarczamy wyniki dla wiodących marek

Jakości pilnuje

Szymon Sanecznik

Od 2011 roku zajmuje się tematyką marketingu internetowego. Specjalizuje się w obszarze SEM. Pasjonuję się liczbami, analityką internetową i optymalizacją konwersji.  Szlifowałem fach w najlepszych polskich agencjach SEO/SEM pracując między innymi dla:

Plus-Logo-1
logo_grupa_azoty