Kampanie
Facebook Ads

Wybierz pewnego partnera, który sprawnie przeprowadzi Twoją kampanię.  Bądź pewny, że wyprzedzasz innych i  kręcisz najlepsze wyniki.

Trudno nie wspomnieć o Facebooku w trakcie rozmów na temat online marketingu, ale to nic odkrywczego. Jeżeli jednak nie masz za bardzo pomysłu na wykorzystanie tej platformy, to radzimy zawczasu pozwolić nam na przejęcie sterów. FB to potężna broń, która w nieprawidłowym użyciu może wyrządzić więcej strat niż pożytku. 

 Zamiast podkładać sobie dodatkowe kłody pod nogi, przekaż nam dostępy do firmowego profilu na Facebooku i pozwól wypromować markę w obrębie jednej z najbardziej organicznych społeczności internetowych! Z przyjemnością przygotujemy unikalną reklamę o odpowiednim formacie i zachęcającym wyglądzie, która zostanie opublikowana na tyle skutecznie, że dotrze do interesującej Cię grupy potencjalnych klientów. Pamiętaj, że Facebook Ads mogą pojawić się także na innych kanałach promocyjnych, które pozwolą zakomunikować o obecności Twojej działalności na tym portalu. Czas na wyjście z cienia i pokazanie się światu!

Współpraca z nami w zakresie organizacji kampanii Facebook Ads to pewność, że żaden istotny element podczas planowania strategii nie zostanie pominięty. Ustalimy odpowiednią grupę docelową, przeanalizujemy cel i model biznesowy Twojej firmy, a także określimy niezbędny (zaznaczamy: NIEZBĘDNY, a nie WYMARZONY) budżet marketingowy dla zrealizowania obranego targetu. Najistotniejsza jest jednak sama reklama – dobierzemy właściwą treść, która przekona nawet najbardziej niezdecydowanego klienta i sprawi, że bez zastanowienia zainteresuje się Twoją marką!

Czego możesz oczekiwać?

Realnego zwiększenia zasięgu i oddziaływania dotychczasowych promocji

Właściwie przygotowanych kreacji reklamowych dedykowanych pod Facebooka

Efektywnej komunikacji marketingowej, która zainteresuje potencjalnych odbiorców

Dokładnie określonego targetu (np. dotarcia do odpowiednich klientów, wzrostu sprzedaży)

Osiągnięcia założonych celów – krótko- i długoterminowych

Dlaczego

Wiemy jak właściwie przeanalizować model biznesowy Twojego przedsiębiorstwa

Dobierzemy odpowiednie treści i grafiki dla stworzenia skutecznej reklamy internetowej

Sprawnie poruszamy się po Facebooku i wiemy w jaki sposób wykorzystać jego potencjał

Potrafimy precyzyjnie określić grupę odbiorców dla Twojej reklamy

Nasi klienci

Dostarczamy wyniki dla wiodących marek

Jakości pilnuje

Szymon Sanecznik

Od 2011 roku zajmuje się tematyką marketingu internetowego. Specjalizuje się w obszarze SEM. Pasjonuję się liczbami, analityką internetową i optymalizacją konwersji.  Szlifowałem fach w najlepszych polskich agencjach SEO/SEM pracując między innymi dla:

Plus-Logo-1
logo_grupa_azoty