KAMPANIE ADWORDS / SEM

Chcesz naprawdę turbo doładować swój biznes? Wybierz AdWords.


Tradycyjna reklama to kosztowne przedsięwzięcie. Można natomiast skutecznie reklamować się w Internecie wraz z Google AdWords, czyli linkami sponsorowanymi. Ten rodzaj startegii mareketingowej nie ogranicza się jedynie do reklam tekstowych, ale obejmuje także reklamy graficzne czy wideo. System AdWords może wyświetlić twoją reklamę w wyszukiwarce, na stronie internetowej czy w serwisie YouTube. Choć kampanię AdWords można prowadzić samodzielnie, najlepsze i najskuteczniejsze, a przy tym tanie rezultaty osiąga się, gdy poprowadzi ją zawodowy kierowca/ zawodowiec.

By być mistrzem na rynku najlepiej połączyć kampanię AdWords z pozycjonowaniem i mieć pewność, że jest się przed konkurencją.

Pomożemy ci z:

Dotarciem do klientów

Poprzez reklamy tekstowe w wyszukiwarce, reklamy graficzne, reklamy wideo w serwisie YouTube, a także reklamy mobilne w aplikacjach.

Określeniem zasięgu

Wolisz reklamować się lokalnie, w kraju czy na całym świecie? Wybór należy do ciebie.

Analizą

Przeprowadzmiy analizę wyników tak abyś w każdej chwili mógł sprawdzić, ile osób zobaczyło reklamę lub odwiedziło twoją stronę.

Testami

Przeprowadzimy testy aby twoja reklama przynosiła jak najlepsze efekty.

Kontrolą budżetu

Łatwym i szybkim wprowadzaniem zmian lub wstrzymywaniem kampanii bez dodatkowych opłat.

korzyści jakie niosą kampanie adwords:

Finanse

W porównaniu do innych form reklamy opłaty w kampanii AdWords są tanie, a prowadzona odpowiednio długo i dobrze jeszcze obniża koszty za kliknięcie.

Skuteczność

Większość statystyk wskazuje, że internauci dokonujący zakupów online klikają w linki sponsorowane.

Ochrona

System Google AdWords wychwytuje nieprawidłowe kliknięcia na twoja reklame i nie nalicza za nie opłaty.

SEM+SEO

Pozycjonowanie (SEO) i AdWords tworzą razem doskonałe połączenie, dając w efekcie skuteczny remarketing, optymalizację słów kluczowych i większą widoczność w wynikach wyszukiwania.

Witam,
Nazywam się Dysponuję stroną www:
Prosze o ofertę:na adres e-mail: lub telefonicznie na nr
PS.